Na co si muslimské děti s http://tr.im/HLkb asi hrají? Pár kreativních scénářů zde. #islam #barbie #rant

Na co si muslimské děti s tímhle asi hrají?

Jak je každému zřejmé, hry nesmí být samoúčelnou komerční zábavou. Hry mají rozvíjet osobnosti dětí přirozenou, nenásilnou cestou a v radostné atmosféře plné důvěry a lásky jim pomáhat s přípravou na samostatný život.

Kreativní scénáře pro hry s novou Barbie zahrnují mimo jiné:

FGM (to se týká zejména Barbie afroameričanek), znásilnění několika strýčky Keny a následné ukamenování cizoložnice. Alternativně je cizoložnice podřezána taťkou Kenem nebo bratříčkem Kenem, aby její hnusný bezbožný čin nezneuctil celou rodinu. Popř. je možné zvolit jen polévání kyselinou, má-li Barbie proti dvoření úplně cizího Kena úspěšné námitky a tím ho zneuctí (kyselina je součástí každého pátého balení Kena; v Pakistánu každého druhého).

Civilizovanější muslimské dětičky si pak mohou hrát na nucený sňatek (až 4× Barbie per Ken v utěrce, to musí mít u Mattela druhé Vánoce, pardon, Ramadán), následně mírné domácí násilí (bijte je, ale ne do obličeje) a případně zapuzení, když rodiče zakoupí pátou Barbie (vlastně rozvod, jen takový praktický, rychlý, bez soudu, kdy ženě zůstane jen to, co má zrovna na sobě).

Na trhu se zřejmě brzy objeví také Barbie otrokyně, takže zapuz… ROZVOD! nebude tak často potřeba.

Ó Alláh je milosrdný, slitovný.

p.s. Komu Barbie v burce nepřipadá jako úchylárna, měl by se jít léčit.
Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice In Czech. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.