Pozor, upřímný Paroubek

„Šetřeme na výdajích státu, ne občanů,“ uvedl Paroubek.

Dalo se čekat, že na výdajích občanů, ze kterých už teď víc než 50% tvoří různé daně, pojištění a poplatky, Paroubek šetřit jistě nebude. Každý ví, jak rádi sosani strkají prsty do cizích kapes. Prostě nás všechny zdaní ještě víc. Jen mě překvapuje, že to klidně nahlas přizná.

Šetření na výdajích státu zas bude nejspíš znamenat hromadné propouštění státních zaměstnanců. Tomu bych snad i trochu fandil, ale Paroubkova náhlá upřímnost mě docela vyděsila. Že by se byl inspiroval od upřímného Standy?

Jestli ano, nebylo by pro všechny lepší (a podstatně lacinější) dát mu rovnou těch jeho vysněných 80MKč a poslat ho škodit zas někam jinam? Třeba za Standou na Floridu? Jako cena za to, že se vyhneme státnímu bankrotu, by mi to nepřišlo až tak přehnané.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice In Czech se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Pozor, upřímný Paroubek

  1. No 4711 napsal:

    Spíš bych si tipnul, že šetření na výdajích státu bude znamenat konec investic do infrastruktury. Mimochodem, rád bych Vás rád upozorníl, že uvádění propouštění úředníků do možné souvislosti s Paroubkem je trestné podle §235 odst. 4 písm. l) zákona o neomylnosti předsedy České strany sociálně demokratické pokud je jím Jiří Paroubek a Jiřího Paroubka pokud není předsedou České strany sociálně demokratické.Pokud byste měl pochybnosti, vězte, že na vládní návrh z dílny pana Peciny na své příští schůzi schválili: vláda a parlament (tolikrát kolikrát bylo potřeba, aby přečurali Klause & senát) a platí retroaktivně, tedy již nyní. Takže bacha na hubu, jo?

Komentáře nejsou povoleny.