Ideově uvědomělé příspěvky k článku o jedné komunistické kurv… pardon – soudkyni – mě docela pobavily

Sloužili lidu, a opět budou !

Jak a čím se provinila s.Němcová ? Poslala protisocialistického a protistátního štváče Říhu do vězení jen na půl roku.

To naprosto nechápu – byly snad nějaké polehčující okolnosti ? To sotva ! Vždyť rok 1978 – to byl přece rok pokračujícího nástupu pravice, rok dalšího zostřování třídního boje ! Nepřátelé dělnické třídy se snažili o návrat pravicových experimentů ! Zbytky buržoasie, podporované zahraničními ideově-diversními centrálami, dál rozehrávaly špinavou hru kolem tzv. Charty 77 ! Prostě – půl roku pravičákovi je strašně málo !!!

Ano, soudkyně s.Němcová si zaslouží stranický trest, důtku, možná i důtku s výstrahou. Každopádně ji musíme důrazně upozornit, že po našem blížícím se vítězství nebude místo pro nemístnou shovívavost. Naši soudci budou muset vést nesmiřitený boj s pravicí, se všemi zarytými stoupenci vykořisťování, se všemi zběsilými zastánci kapitalismu a demokracie.

Vážení voliči, vážené voličky ! Jak známo, my své sliby plníme. Slibujeme vám vyšší platy a důchody, slibujeme vám obnovení bezplatného zdravotnictví, slibujeme snížit zadlužování státu. Své sliby splníme, přes veškeré snahy zrádné pravice o návrat pravicových experimentů !  Proto naši soudci nebudou opakovat chyby ze 70.let, nebudou pravičáky odsuzovat k pouze půlročním trestům. Jak správně trestat pravičáky poradí našim soudcům S.Brožová-Polednová. A pak se bude tančit všude !

Socialistická justice – ostrý nástroj dělnické třídy !    ***    Volte ČSSD a KSČM !

Re: Sloužili lidu, a opět budou !

Pane Švehlo, když se tak dívám na váši ikonu, tak mě napadá, že vlastně pácháte trestný čin. Pokud jsou komunistické a fašistické organizace hnutími, které směřují k potlačení práv a svobod občanů, pak i ta vaše ikona je jaksi na hranici legálnosti.Zajímala by mě reakce, kdyby jste si tam dal německého vojáka s hákovým křížem na přilbě. Ono to vyjde z hlediska legislativy nastejno. Nebo ne?

Re: Sloužili lidu, a opět budou !

No tak podívejte se, pane Válku. Zaprvé němečtí vojáci, a to ani během trvání národně-socialistického systému, na přilbách hákový kříž nenosili.

Zadruhé – KSČM a ČSSD jsou parlamentní strany; tak jakýpak „trestný čin“.

Zatřetí – z hlediska našich platných zákonů je veliký rozdíl mezi socialismem národním a mezinárodním. Můžete si to snadno ověřit : Nejdříve na náměstí rozviňte rudý prapor se srpem a kladivem, a volejte z plných plic : „Ať žije Lenin ! Ať žije soudruh Filip ! Ať žije přítel Paroubek !“ Pokud způsobíte srocení davu, budete protilidovou třídní Policií ČR napomenut.

A pak zkuste rozvinout rudý prapor s hákovým křížem, a volejte „At´žije Vůdce ! Heil H…er !“ A hned poznáte ten rozdíl.

Prapory výš ! Semkněme řady ! Lidové milice kráčejí tichým pevným krokem !

Re: Sloužili lidu, a opět budou !

Vlastenče, nebylo by pro mne také místo v semknutých řadách ? Již mě nebaví pracovat, nic neumím, na co sáhnu to zničím, ale pro lid bych  rád bojoval, na hrázi míru a socialismu, to jo. Já vím, nadával jsem soudruhům Rokovi a Falmrovi, ale byl jsem pomýlen pravičáky, sebekriticky to přiznávám, toho popela co si sypu na hlavu, našel jsem ho na silnici, aby to nebyl Slánský, tedy, tak mě napadá, když by to byl on, není to kvalifikace rovnou pro vyšší stranickou funkcičku ? Ta je i lépe placená, že ?  Vidíte Vlastenče, že moje výše uvedené kvalifikační předpoklady splňují i nejvyšší stranické požadavky. Jo, abych nezapomenul, od roku 48 pocházím z dělnické rodiny, takže vím, co je to to „hlad zhnět“. Vlastenče, přimluvte se za mě na  sjezdu strany, získáte oddaného soudruha, dveře otevřu, kliku přeleštím, taštičku a deštníček podržím, skoro jako  s. Tvrdík. Takže za přímluvu předem děkuji ,s pozdravem Hail,co to kecám, čest práci, Váš  R.J.

Původní článek je na http://www.lidovky.cz/seznamte-se-soudci-kteri-slouzili-ksc-a-soudi-dal-fbl-/…

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice In Czech. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.