Hádanka druhá, ve které vystupuje vzrušená #hrdinka, nadržený sionista a zlý Internet

Pro druhou hádanku jsem si připravil něco těžšího, něco, co pokud vím, u nás publikováno nebylo. Na dnešní fotografii vidíte ctnostnou a odvážnou hrdinku, vzor všech palestinských dívek, kterou roku 2000 tak vzrušil (nebo rozrušil, prostě „excited“) pohled na lynčování dvou vojáků v Ramallahu, že se rozhodla zabít si svého vlastního Žida.

Celé měsíce pak na Internetu chatovala s šestnáctiletým mladíkem z Ashkelonu předstírajíc, že je poloviční Židovka a že se do něj zamilovala a nakonec se jí podařilo vylákat ho na schůzku. Vyjeli si autem na území Palestinské autonomie. Tam na předem domluveném místě zastavila a její partner, který tam na ně čekal, svým kalašnikovem sexuchtivému mladíkovi nejdřív rozstřílel nohy a potom hlavu.

Víte, jak se jmenuje bohulibá #hrdinka na fotografii a kdo byla její oběť? Na Twitteru prosím použjite tag #hrdinka a odpovědi zakódujte pomocí rot13. Prvnímu, kdo správně odpoví, koupím na příštím #tridniboj panáka :)

Svine
Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice In Czech se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Hádanka druhá, ve které vystupuje vzrušená #hrdinka, nadržený sionista a zlý Internet

  1. volven napsal:

    Tentokrát nikdo neuhodl… #hrdinka se jmenuje Mona Jaud Awana, oběť Ofir Rahum. Celý příběh ve dvou v detailech se trochu různících podáních je zde http://u.nu/8mu7c a zde http://u.nu/8nu7c

Komentáře nejsou povoleny.